log in

Termíny závodů

Rozpis závodů a termínů pro sezónu 2018


TERMÍN NÁZEV ZÁVODU MÍSTO VML ÚČAST ZÁVODNÍKŮ ODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ
21. 03. 2018
01. 04. 2018
Soustředění Maďarsko 2017 Dombori
Maďarsko
   Od benjamínků, kteří naplní 10 let v 2018
Starší děti odjíždí 21. 3., ostatní 23. 3. 
 
07.04.2018 Novoveský přespolák "Sportuj s námi" Ostrožská Nová Ves
loděnice, Nádražní 970
VML  Všichni mimo dětí do 10 let   Aleš Zendulka 
12.04.2018
14. 04. 2018
Evropská kvalifikace Olympijských her mládeže Barcelona
Španělsko
   Jiří Minařík   
14.04.2018 Dlouhé tratě na Moravě Kojetín
Loděnice, Samota 1371
VML  Všichni   Aleš Zendulka
malí závodníci - Jana Chovancová 
21. 04. 2018
22. 04. 2018
MČR 5 km Bude upřesněno    Všichni mimo dětí do 10 let   Aleš Zendulka 
04. 05. 2018
06. 05. 2018
I. nominační závod + ČP mládeže Račice
Národní olympijské centrum
   Všichni mimo dětí do 10 let   Aleš Zendulka 
13.05.2018 Sprint a Dlouhé tratě na Pastvinské přehradě Žamberk
Pastvinská přehrada
   Bude upřesněno   Dušan Chovanec 
26. 05. 2018
27. 05. 2018
Moravský pohár Kojetín
Loděnice, Samota 1371
VML  Všichni   Mira Kapoun
malí závodníci - Jana Chovancová 
01. 06. 2018
03. 06. 2018
II. nominační závod juniorů + ČP mládeže
Nominace na Mistrovství Evropy juniorů (týká se dorostenců a juniorů)
Račice
Národní olympijské centrum
   Všichni mimo dětí do 10 let   Aleš Zendulka 
09.06.2018 Přerovská 200 Přerov
Loděnice Přerov
VML  Všichni   Tomáš Hastík 
10.06.2018 Hranická 200 Hranice
Loděnice Hranice
VML  Všichni   Tomáš Hastík 
16. 06. 2018
17. 06. 2018
Havel Cup Bude upřesněno    Bude upřesněno   Tomáš Hastík 
28. 06. 2018
01. 07. 2018
Mistrovství Evropy juniorů
Nominace na Mistrovství světa juniorů
Auronzo
Itálie
   Reprezentační družstvo juniorů ČR   
30. 06. 2018
01. 07. 2018
Trenčianska regata Trenčín
Slovensko
   Závodní družstvo   Aleš Zendulka 
02. 07. 2018
18. 07. 2018
Letní soustředění Kojetín
Loděnice, Samota 1371
   Všichni, pro děti do 10 let nepovinné   
07. 07. 2018
08. 07. 2018
Novácka päťstovka Nováky
Slovensko
   Závodní družstvo (počet bude upřesněn)   Dušan Chovanec 
20. 07. 2018
22. 07. 2018
MČR krátké tratě + II.nominační závod
Nominace na Olympijské naděje v Piešťanech
Račice
Národní olympijské centrum
   Všichni mimo dětí do 10 let   Aleš Zendulka 
23. 07. 2017
06. 08. 2017
Volno - dovolené        
04. 08. 2018
05. 08. 2018
Šamorín Šamorín
Slovensko
   Bude upřesněno   Bude upřesněno 
25. 08. 2018
26. 08. 2018
Mezinárodní  mistrovství Moravy, Slovácká 500 Ostrožská Nová Ves
loděnice, Nádražní 970
VML  Všichni   Jana Úlehlová 
01.09.2018 Pohár Sezemic Sezemice
Kunětice u Přívozu
   Bude upřesněno   Bude upřesněno 
02.09.2018 Černožický km Černožice
Loděnice Černožice
   Bude upřesněno   Bude upřesněno 
08. 09. 2018
09. 09. 2018
Kojetínský maraton 1. kategorie Kojetín
Loděnice, Samota 1371
VML  Všechny děti od 9 roků podle výkonnosti 
 Mira Kapoun
 malí závodníci - Jana Chovancová 
14. 09. 2018
16. 09. 2018
Olympijské naděje Piešťany
Slovensko
   Reprezentační družstvo juniorů ČR a SCM   Bude upřesněno 
15. 09. 2018
16. 09. 2018
Frýdek Místek Frýdek Místek    Bude upřesněno   Tomáš Hastík 
22. 09. 2018
23. 09. 2018
ČP mládeže vytrvalost Kojetín
Loděnice, Samota 1371
   Všichni od 9 roků. Mladší 9 let podle výkonnosti   Aleš Zendulka 
06.10.2018 Hranický maraton Hranice
Loděnice Hranice
VML   Všichni   Dušan Chovanec 
06. 10. 2018
07. 10. 2018
VML Mezinárodní utkání v Polsku Polsko    Bude upřesněno   Aleš Zendulka 
12. 10. 2018
13. 10. 2018
Světové Olympijské hry mládeže Buenos Aires
Argentina
   Jiří Minařík   

  

Log in or create an account

Jsi členem Kanoistiky Kojetín a nemáš přístupové údaje? Nevadí, napiš si o přístup administrátorovi. Dušan Chovanec email: dusan.chovanec@kanoistika-kojetin.cz telefon: +420 602 154 286