log in

Rezervace dračích lodí

REZERVACE DRAČÍCH LODÍ


Kanoistika Kojetín má k dispozici 2x dvacítkovou dračí loď (Břehule a Strž) a 1x desítkovou dračí loď. Pro případný přesun dračích lodí na Vaši akci mimo areál Kanoistiky Kojetín máme k dispozici i vlek pro dračí lodě.
 
Dračí lodě je možné zapůjčit na tréninky, sportovní události a akce či firemní akce dle pravidel, uvedených v sekci Služby > Půjčovna lodí.
 
Přehled platných rezervací dračích lodí naleznete níže v kalendáři.
 
 
ZAMLUVENÍ KORMIDELNÍKA
  1. Kormidelník musí být členem spolku Kanoistiky Kojetín a odpovídá za zapůjčenou loď a příslušenství - současně kormidelník jako člen umožní vstup do areálu členům Vaší posádky.
  2. Kormidelníka si domlouvá každá posádka na přímo z níže uvedeného seznamu kormidelníků.

JMÉNO KORMIDELNÍKA

TELEFON

Jiří Kučírek 737 109 009
Ladislav Jež 724 177 163
Buchta Jiří 739 675 401
Prokeš Lukáš 777 774 935
Prokeš Jiří 777 783 705
Jurečková Eliška pouze přes messenger
 
 
POSTUP REZERVACE DRAČÍ LODĚ
  1. V horní liště najdete výběr dračích lodí či vleku, které chcete rezervovat.
  2. Následně v kalendáři označte požadovaný termín (označit musíte každou zvolenou půlhodinu - pokud chcete trénink na hodinu, označíte 2 buňky). Pro opakované rezervace zvolte tlačítko Opakovaná rezervace umístěné pod kalendářem dole.
  3. Jakmile zvolíte vybranou dobu pro rezervaci lodi, zobrazí se níže pod kalendářem tabulka pro potvrzení rezervace. Přihlaste se svým účtem nebo zadejte v případě rezervace bez registrace své jméno.
  4. Následně stiskněte zelené tlačítko REZERVOVAT.
Rezervovat můžete bez své registrace. Doporučujeme ale, abyste se zaregistrovali pro případnou další komunikaci. Pokud zvolíte rezervaci bez registrace, zadejte do poznámek Vaše jméno a Váš telefonní a emailový kontakt, prosím.
 
V případě, že potřebujete s rezervací pomoci anebo máte jakékoliv dotazy, kontaktujte Petru Mlčochovou na telefonu +420 733 664 503.

'

Log in or create an account

Jsi členem Kanoistiky Kojetín a nemáš přístupové údaje? Nevadí, napiš si o přístup administrátorovi. Dušan Chovanec email: dusan.chovanec@kanoistika-kojetin.cz telefon: +420 602 154 286