log in

Závod cestovních kánoí pro veřejnost

Vážení přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na zábavnou akci Závod cestovních kánoí, kterou každoročně pořádáme v průběhu závodu Velkomoravské ligy v rychlostní kanoistice. Jedná se o vložený závod, určený pro kohokoliv. Nikdy jste neseděli v kajaku či kanoi? Nikdy jste nezkusili pádlovat? Nevadí, jízda na cestovní kánoi je bezpečná a zábavná a Vy si to můžete 22.6.2019 od 17 hodin sami vyzkoušet. Vezměte dětičky, partnery, strýčky či tetičky, dokonce i babičky a dědečky a pojďte si užít krásný den u vody a u toho ještě zablbnout. 

Jak se závodu zúčastnit? Stačí přijít 22.6.2019 do loděnice v Kojetíně. Od 16 hodin bude probíhat registrace a pak už Vás čeká jen samá zábava.

Užijte si takto celý den a přijďte již ráno podívat se na závody v rychlostní kanoistice. Mrknete se jak jezdí profíci a ještě si můžete dát něco dobrého z našeho luxusního cateringu.

 

Těšíme se na společný sportovní víkend.

Log in or create an account

Jsi členem Kanoistiky Kojetín a nemáš přístupové údaje? Nevadí, napiš si o přístup administrátorovi. Dušan Chovanec email: dusan.chovanec@kanoistika-kojetin.cz telefon: +420 602 154 286