log in

Český pohár mládeže ve vytrvalosti - 22.-23.9.2018

Závody českého poháru v rychlostní kanoistice mají vysokou prestiž a jsou konány 3 x ročně v olympijském centru Račice a 2 x v oddílech, které se přihlásí k pořádání a z nichž komise STK vybere.

V letošním roce Kanoistika Kojetín z.s. uspěla ve výběrovém řízení a má tu čest po 24 letech opět pořádat závod ve vytrvalosti mládeže a veteránů.

Břehy řeky Moravy v Kojetíně bude tento víkend užívat cca 600 - 800 lodí a to jak kajaků tak i kánoí. Do Kojetína zavítají trenérské osobnosti z celého svazu, celkem 57 oddílů + hlavní trenér Mgr. Pavel Hottmar. Svojí návštěvou nás poctí i předseda svazu Mgr. Jan Boháč.

Dále budeme mít čest mezi nás přivítat europoslankyni Mudr Olgu Sehnalovou a senátorku paní Boženu Sekaninovou.

Závodit se bude v sobotu 22.9.2018 od 10.30 hod v intervalovém startu. Následný start bude v něděli 23.9.2019 a to na podkladě sobotních výsledků, kdy bude sestavena startovní listina, která bude přenesena na řeku Moravu v podobě startovních línií a hromadného startu.

Přijdte mezi nás pokochat se krásami kanoistického sportu v prostředí Kanoistiky Kojetín.

Kvalitní a hojné občerstvení zajištěno.

Bližší informace najdete v informacích zde.

 

Log in or create an account

Jsi členem Kanoistiky Kojetín a nemáš přístupové údaje? Nevadí, napiš si o přístup administrátorovi. Dušan Chovanec email: dusan.chovanec@kanoistika-kojetin.cz telefon: +420 602 154 286