log in

Výsledky 3. ročníku kojetínského maratonu

Rate this item
(1 Vote)

V termínu 9. září - 10. září 2017 proběhl již třetí ročník kojetínského maratonu rychlostní kanoistiky v areálu loděnice Kojetín na řece Moravě.

Počasí nám letos přálo a závodníci předvedli své těžce natrénované zkušenosti v nelehkém a často velmi kontaktním zápase. Závodu se účastnili závodníci od nejmladších benjamínků a benjamínek (6 letí) až po veterány.

Závodu se účastnilo několik oddílů včetně oddílů ze Slovenska.

Kojetínský maraton patří do série závodu Velkomoravské ligy a naši svěřenci Kanoistiky Kojetín dosáhli krásných výsledků. Jaké bude celkové pořadí Velkomoravské ligy si ale ještě musíme chvíli počkat.

 A jak dopadly celkově výsledky 3. ročníku kojetínského maratonu?

 SOBOTA 9. 9. 2017

JÍZDA Č. 1

K1 | muži – 30,1 km | veteráni - 21,5km | junioři – 21,5 km

SOBOTA 9.9.2017

09:30

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Mamčar Robert

2000

junioři

OLO

2:06:36,1

1

1

Kotrč David

1992

muži

ZBR

2:19:39,8

1

6

Pavlík Tomáš

 

muži

USK

2:19:40,8

2

7

Pavlík Matouš

 

muži

USK

2:22:58,1

3

4

Synek Petr

 

muži

SOP

2:29:23,9

4

3

Liška Josef

1993

muži

ZBR

2:35:06,7

5

2

Bránka Karel

1986

muži

OLO

2:40:54,4

6

10

Korec Tomáš

1998

muži

TTS

3:15:44,3

7

5

Malý Ondřej

1994

muži

ZBR

 

DNF

8

Hřivna Martin

1971

veteráni

OLO

1:43:33,0

1

11

Klein Pavel

1976

veteráni

TYN

1:59:20,1

2

9

Šamšula Luděk

1976

veteráni

OLO

1:49:20,8

DQ

13

Mikloš Filip

2000

junioři

TTS

 

 

14

Ďurdík Maroš

1999

junioři

TTS

 

 

 

JÍZDA Č. 2

K1 | ženy - 25,8 km | veteránky - 21,5 km | juniorky - 17,2 km

SOBOTA 9.9.2017

09:35

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

15

Stehlíková Kateřina

 

ženy

TYN

2:27:42,7

1

16

Stehlíková Ema

 

ženy

TYN

2:28:47,3

2

17

Březinová Dagmar

1958

veteránky

KAD

2:22:14,1

1

18

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 3

C1 | veteráni - 21,5 km | muži - 30,1 km | junioři - 21,5 km

SOBOTA 9.9.2017

09:40

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

25

Vrškový Andrej

1999

junioři

TTS

2:06:00,4

1

24

Kalma Marek

2000

junioři

TTS

2:26:02,5

2

27

Krušina Filip

2000

Junioři

ONV

2:31:11,4

3

23

Jankovský Filip

2000

junioři

TTS

2:50:50.0

4

21

Janík David

1998

muži

ONV

2:42:15,1

1

26

Mareš Vojěch

1989

muži

MHP

2:45:30,7

2

20

Spálenský Marek

1991

muži

SEZ

2:51:37,8

3

22

Smýkal Tomáš

1978

veteráni

HRA

2:09:59,5

1

 

JÍZDA Č. 4

Zrušeno

SOBOTA 9.9.2017

09:45

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

28

 

 

 

 

 

 

29

 

 

 

 

 

 

30

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 5

K2 | dorostenci – 17,2 km

SOBOTA 9.9.2017

11:00

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

31

Hejcman Jakub

Zendulka Ondřej

2001

2002

dorostenci

KOJ

KOJ

1:26:00,8

1

33

Kapoun Miroslav

Pjajčík Michal

2001

2001

dorostenci

KOJ

ONV

1:32:00,4

2

32

Pavlík Josef

Kobliha Lukáš

2001

2001

dorostenci

HRA

OLO

1.34:07,00

3

34

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 6

K1 | dorostenky – 17,2 km

SOBOTA 9.9.2017

11:05

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

35

Dřímalková Adéla

2001

dorostenky

VSO

1:42:50,0

1

36

Menšíková Hana

2002

dorostenky

VSO

1:51:42,4

2

37

 

 

 

 

 

 

38

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 7

C1 | dorostenci – 17,2 km

SOBOTA 9.9.2017

11:10

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

39

Kruták Dominik

2002

dorostenci

TTS

2:09:09,8

1

40

Panák Adam

2002

dorostenci

TTS

2:09:59,7

2

41

 

 

 

 

 

 

42

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 8

Zrušeno

SOBOTA 9.9.2017

11:15

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

43

Jurečková Eliška

2001

dorostenky

KOJ

 

 

44

 

 

 

 

 

 

45

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 9

K2 | benjamínci A r. 2005 – 8,6 km

SOBOTA 9.9.2017

12:30

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

46

Hirsch Ondřej

Kapoun Pavel

2005

2005

Benjamínci A

KOJ

KOJ

0:43:47,7

1

47

Šimek Albert

Prchlík Ondřej

2005

2005

Benjamínci A

PRV

ONV

0:46:15,3

2

48

Béňa Ondřej

Kotek Petr

2005

2005

Benjamínci A

PRV

PRV

0:47:54,2

3

49

Dumbrovský Vojta

Šperka Štěpán

2005

2006

Benjamínci A

OLO

SOS

1:02:27,2

4

50

 

 

 

 

 

 

 

51

 

 

 

 

 

 

 

52

 

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 10

K1 | benjamínky A r. 2005 – 8,6 km

SOBOTA 9.9.2017

12:35

ČÍSLO

ČERVENÉ

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

5

Bartáková Kateřina

2005

Benjamínky A

KOJ

00:50:50,7

1

3

Lekešová Dominika

2005

Benjamínky A

HRA

00:51:20,8

2

2

Kotková Lenka

2005

Benjamínky A

PRV

00:51:30,4

3

4

Svozilová Petra

2005

Benjamínky A

SOS

00:52.24,2

4

1

Hejcmanová Leona

2005

Benjamínky A

KOJ

00:54:37:4

5

6

Zdráhalová Tereza

2005

Benjamínky A

HRA

00:58:43,0

6

7

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 11

Zrušeno

SOBOTA 9.9.2017

12:40

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

53

 

 

 

 

 

 

54

 

 

 

 

 

 

55

 

 

 

 

 

 


JÍZDA Č. 12

K2 | benjamínky B r. 2006 + C r. 2007 – 6 km

SOBOTA 9.9.2017

12:50

ČÍSLO

ČERVENÉ

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

9

Úlehlová Štěpánka

Zendulková Klára

2007

2007

Benjamínky C

KOJ

KOJ

00:46:01,0

1

11

Škrabolová Zuzana

Cigánková Markéta

2006

2007

Benjamínky B

SOS

VSO

00:48:26,5

2

10

Hastíková Julie

Kováčiková Chiara

2007

2007

Benjamínky C

KOJ

TTS

00:50:13,3

3

12

Smýkalová Lucie

Černotská

2007

2006

Benjamínky B

HRA

HRA

00:59:51,4

4

13

Csomová Laura

 

2008

 

Benjamínky C

PRV

 

 

 

14

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 13

K2 | benjamínky D r. 2008+ E r. 2009 + F r. 2010 a ml. – 2 km

SOBOTA 9.9.2017

12:55

ČÍSLO

ČERVENÉ

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

18

Filipi Viktorie

Chovancová Daniela

2008

2009

Benjamínky D

HRA

KOJ

0:15:31,7

1

17

Říhošková Anna

Jančová Bára

2011

2010

Benjamínky F

KOJ

ONV

0:17:02,3

2

19

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 14

K2 | žáci – 12,9 km

SOBOTA 9.9.2017

13:30

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

56

Húsek Josef

Kusák Jiří

2003

2003

žáci

ONV

ONV

1:07:34,7

1

55

Kapoun Miroslav

?

2003

 

žáci

KOJ

 

 

57

Macháček Vojtěch

Hadaš Petr

2004

2004

žáci

PRV

PRV

1:11:34,7

2

58

 

 

 

 

 

 

59

 

 

 

 

 

 


JÍZDA Č. 15

K1 | žačky – 12,9 km

SOBOTA 9.9.2017

13:35

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

61

Úlehlová Markéta

2003

žačky

KOJ

1:10:45,0

1

65

Šamšulová Patricie

2004

žačky

OLO

1:12:42,6

2

64

Jurečková Petra

2004

žačky

KOJ

1:13:12,1

3

60

Zvěřová Kristýna

2004

žačky

VSO

1:14:09,2

4

62

Pavlíčková Anna

2004

žačky

ONV

1:18:06,1

5

63

Lőhendorfová Anežka

2003

žačky

OLO

1:28.54,8

6

66

 

 

 

 

 

 

67

 

 

 

 

 

 

68

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 16

Zrušeno

SOBOTA 9.9.2017

13:40

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

69

Zrušeno

 

 

 

 

 

70

 

 

 

 

 

 

71

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 17

C1 | žáci – 12,9 km

SOBOTA 9.9.2017

13:45

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

80

Jurečková Eliška

2001

kanoistka

KOJ

1:39:46,7

1

75

Kvaltýn Martin

2004

žáci

TTS

 

 

76

Pavlíček Jan

2004

žáci

ONV

DNF

 

72

Cyprich Luboslav

2003

žáci

TTS

1:18:17,4

1

73

Neradil Vojtěch

2003

žáci

PRV

1:21:31,2

2

77

Masaryk Kristian

2003

žáci

TTS

1:22:52,1

3

74

Uher Miroslav

2003

žáci

KOJ

1:26:10,8

4

78

Kozubík Lukáš

2004

žáci

KOJ

1.39:05,7

5

79

Gibas Viliam

2004

žáci

TTS

1:55:11,7

6

81

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


JÍZDA Č. 18

K2 | benjamínci B r. 2006 + C r. 2007 – 6 km

SOBOTA 9.9.2017

14:45

ČÍSLO

ZELENÉ

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

6

Chovanec Martin

Kapoun Tomáš

2007

2007

Benjamínci C

KOJ

KOJ

0:40:27,2

1

3

Csoma Jakub

Nezhyba Miroslav

2006

2006

Benjamínci B

PRV

PRV

0:40:28,8

2

1

Podráský Richard

Cícha Tomáš

2006

2006

Benjamínci B

ONV

ONV

0:42:42,9

3

11

Knotek Dalimil

Knotek Daniel

2007

2007

Benjamínci C

ONV

ONV

0:44:49,6

4

4

Vičar Mikuláš

Vrba František

2006

2006

Benjamínci B

PRV

PRV

0:45:45,0

5

5

Janoška Štěpán

Prokeš Antonín

2007

2007

Benjamínci C

ONV

KOJ

0:46:08,4

6

9

Klim Martin

Zahradníček Ondřej

2007

2007

Benjamínci C

PRV

PRV

0:46:40,3

7

8

Zahradník Adam

Czerný Kristián

2007

2007

Benjamínci C

FRM

FRM

0:47:05,3

8

7

Filip Lukáš

Uher Jan

2007

2007

Benjamínci C

OLO

OLO

0:49:24,3

9

2

Sanetrník David

Lendorf Jan

2007

2007

Benjamínci B

SOS

OLO

0:52:37,0

10

10

Jančík Tomáš

Prokop Matěj

2007

2007

Benjamínci C

PRV

PRV

1:03:28,8

11

12

Hirsch Robin

Havlíček Tomáš

2007

2007

Benjamínci C

KOJ

KOJ

1:13:48,5

12

 

JÍZDA Č. 19

C1 | benjamínci + benjamínky B r. 2006, C r. 2007 – 6 km

SOBOTA 9.9.2017

14:50

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

83

Kocman Anthony

2006

Benjamínci B

HRA

0:54:41,7

1

84

Novák Jan

2006

Benjamínci B

PRV

1:02:11,7

2

82

Oharek Patrik

2007

Benjamínci C

PRV

1:08:30,5

3

85

 

 

 

 

 

 

86

 

 

 

 

 

 


JÍZDA Č. 20

K1 benjamínci D r. 2008 – 2 km

SOBOTA 9.9.2017

15:20

ČÍSLO

MODRÉ

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

6

Janečka Lukáš

2008

Benjamínci D

HRA

 

 

4

Řihošek Tomáš

2008

Benjamínci D

KOJ

0:14:29,1

1

3

Janča Adam

2008

Benjamínci D

ONV

0:14:39,9

2

1

Czerný Kristián

2008

Benjamínci D

FRM

0:14:59,2

3

5

Kusák Adam

2008

Benjamínci D

ONV

0:15:37,8

4

9

Konečný Šimon

2008

Benjamínci D

HRA

0:16:13,9

5

2

Havel Jan

2008

Benjamínci D

VSO

0:16:36,8

6

7

Sekera Jáchym

2008

Benjamínci D

ONV

0:17:39,1

7

10

Oslanec Adam

2008

Benjamínci D

PRV

0:17:50,9

8

8

Vařák Vít

2008

Benjamínci D

PRV

0:18:07,5

9

11

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 21

K1 benjamínci E r. 2009 + F r. 2010 a ml. – 2 km

SOBOTA 9.9.2017

15:00

ČÍSLO

MODRÉ

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

14

Uvíra Jiří

2009

Benjamínci E

ONV

0:15:33,9

1

17

Randýsek Jindřich

2009

Benjamínci E

HRA

0:16:12,6

2

16

Šamšula Filip

2009

Benjamínci E

OLO

0:17:26,3

3

13

Uher Josef

2009

Benjamínci E

OLO

0:18.23,4

4

19

Vičar Josef

2009

Benjamínci E

PRV

0:19:31,5

5

15

Hastík Tomáš

2009

Benjamínci E

KOJ

0:19:49,8

6

18

Uhlíř Štěpán

2009

Benjamínci E

ONV

0:21:14,2

7

20

Váňa Adam

2010

Benjamínci F

KOJ

0:15:16,4

1

21

Růžička Ondřej

2010

Benjamínci F

FRM

0:16:43,9

2

23

Kováčik Markus

2010

Benjamínci F

TTS

0:18:47,7

3

22

Prokeš Jindřich

2011

Benjamínci G

KOJ

0:20:32,1

1


 

NEDĚLE 10. 9. 2017

 

JÍZDA Č. 1

K2 | muži – 30,2 km | veteráni – 21,5 km | junioři – 21,5 km

NEDĚLE 10.9.2017

09:15

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

1

Mikloš Filip

Ďurdík Maroš

2000

1999

junioři

TTS

TTS

 

 

2

Šamšula Libor

Hřivna Martin

1972

1971

veteráni

OLO

OLO

1:41:44,4

1

3

Šamšula Luděk

Klein Pavel

1976

1976

veteráni

OLO

TYN

1:50:23,7

2

4

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 2

Zrušeno

NEDĚLE 10.9.2017

09:05

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

6

Stehlíková Kateřina

Stehlíková Ema

 

ženy

TYN

 

 

7

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 3

Zrušeno

NEDĚLE 10.9.2017

09:10

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

9

Janík David

Hrabal Antonín

1998

1999

muži

ONV

KOJ

 

 

10

 

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 4

C2 | junioři – 21,5 km | juniorky | dorostenci | dorostenky – 17,2 km

NEDĚLE 10.9.2017

09:45

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

13

Janík David

Hrabal Antonín

1998

1999

muži

ONV

KOJ

 

DNS

12

Kalma Marek

Vrškový Andrej

2000

1999

junioři

TTS

TTS

2:18:51,7

1

14

Kruták Dominik

Panák Adam

2002

2002

dorostenci

TTS

TTS

2:26:30,3

1

15

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 5

K1 | dorostenci – 17,2 km

NEDĚLE 10.9.2017

10:00

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

19

Pojezný Jan

2001

dorostenci

ONV

1:25:42,4

1

20

Zendulka Ondřej

2002

dorostenci

KOJ

1:25:43,1

2

23

Hejcman Jakub

2001

dorostenci

KOJ

1:27:32,6

3

21

Cigánek Martin

2002

dorostenci

VSO

1:29:40,7

4

18

Pavlík Josef

2001

dorostenci

HRA

1:35:36,0

5

22

Pjajčík Michal

2001

dorostenci

ONV

1:44:35,9

6

17

Kobliha Lukáš

2001

dorostenci

OLO

1:48.59,4

7

24

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 6

K2 | dorostenky – 17,2 km | ženy – 25,8 km | žačky – 12,9 km

NEDĚLE 10.9.2017

10:05

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

26

Dřímalková Adéla

Menšíková Hana

2001

2002

dorostenky

VSO

VSO

1:40:34,0

1

27

Stehlíková Kateřina

Stehlíková Ema

 

Ženy

TYN

TYN

2:24:06,5

1

28

Jurečková Petra

Úlehlová Markéta

2004

2003

Žačky

KOJ

KOJ

1:07:40,6

1

 

JÍZDA Č. 7

K2 | benjamínky A r. 2005 – 8,6 km

NEDĚLE 10.9.2017

10:15

ČÍSLO

ČERVENÉ

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

1

Zdráhalová Tereza

Lekešová Dominika

2005

2005

Benjamínky A

HRA

HRA

 

DNF

3

Hejcmanová Leona

Bartková Kateřina

2005

2005

Benjamínky A

KOJ

KOJ

0:46:26,3

1

2

Svozilová Petra

Kotková Lenka

2005

2005

Benjamínky A

SOS

PRV

0:50:11,8

2

4

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 8

K1 | žáci – 12,9 km

NEDĚLE 10.9.2017

10:20

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

31

Kapoun Miroslav

2003

žáci

KOJ

1:06:27,2

1

33

Macháček Vojtěch

2004

žáci

PRV

1:06:31,5

2

30

Húsek Josef

2003

žáci

ONV

1:07:29,5

3

32

Kusák Jiří

2003

žáci

ONV

1:16:11,7

4

29

Hadaš Petr

2004

žáci

PRV

1:18:59,2

5

34

Daněk Jindřich

2004

žáci

ONV

1:31:02,0

6

35

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 9

C2 | žáci – 12,9 km

NEDĚLE 10.9.2017

10:25

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

37

Pavlíček Jan

Neradil Vojtěch

2004

2003

žáci

ONV

PRV

 

 

38

Kvaltýn Martin

Gibas Viliam

2004

2004

žáci

TTS

TTS

 

 

36

Cyprich Luboslav

Masaryk Kristian

2003

2003

žáci

TTS

TTS

1:29:36,0

1

39

Kozubík Lukáš

Uher Miroslav

2004

2003

žáci

KOJ

KOJ

1:47:32,8

2

40

 

 

 

 

 

 

41

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 10

ZRUŠENO

NEDĚLE 10.9.2017

10:30

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

42

Jurečková Petra

Úlehlová Markéta

2004

2003

žačky

KOJ

KOJ

 

 

43

 

 

 

 

 

 

44

 

 

 

 

 

 

45

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 11

Zrušeno

NEDĚLE 10.9.2017

10:35

ČÍSLO

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

46

 

 

 

 

 

 

47

 

 

 

 

 

 

48

 

 

 

 

 

 


JÍZDA Č. 12

K1 | bejamínci A r. 2005 – 8,6 km

NEDĚLE 10.9.2017

10:40

ČÍSLO

MODRÉ

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

4

Polách František

2005

Benjamínci A

ONV

 

 

7

Váverka Filip

2005

Benjamínci A

ONV

 

 

1

Hirsch Ondřej

2005

Benjamínci A

KOJ

0:47:07,4

1

5

Kapoun Pavel

2005

Benjamínci A

KOJ

0:47:08,4

2

9

Prchlík Ondřej

2005

Benjamínci A

ONV

0:47:33,4

3

3

Šimek Albert

2005

Benjamínci A

PRV

0:48:26,8

4

8

Béňa Ondřej

2005

Benjamínci A

PRV

0:48:32,8

5

6

Kotek Petr

2005

Benjamínci A

PRV

0:52:16,4

6

2

Dumbrovský Vojtěch

2005

Benjamínci A

OLO

1:01:32,2

7

10

 

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

JÍZDA Č. 13

K1 | benjamínci B r. 2006 – 6 km

NEDĚLE 10.9.2017

11:30

ČÍSLO

ČERVENÉ

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

12

Csoma Jakub

2006

Benjamínci B

PRV

0:43:04,7

1

9

Cícha Tomáš

2006

Benjamínci B

ONV

0:44:57,5

2

6

Podráský Richard

2006

Benjamínci B

ONV

0:46:44,3

3

10

Vičar Mikuláš

2006

Benjamínci B

PRV

0:47:42,7

4

13

Nezhyba Miroslav

2006

Benjamínci B

PRV

0:49:34,3

5

7

Růžička Václav

2006

Benjamínci B

FRM

0:49:46,5

6

11

Šperka Štěpán

2006

Benjamínci B

SOS

0:50:13,5

7

14

Pokluda Patrik

2006

Benjamínci B

FRM

0:50:26,0

8

8

Vrba František

2006

Benjamínci B

PRV

0:53:05,6

9

15

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 


JÍZDA Č. 14

K1 | benjamínci C r. 2007 – 6 km

NEDĚLE 10.9.2017

11:35

ČÍSLO

ZELENÉ

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

6

Kapoun Tomáš

2007

Benjamínci C

KOJ

0:44:46,9

1

9

Chovanec Martin

2007

Benjamínci C

KOJ

0:45:28,3

2

2

Janoška Štěpán

2007

Benjamínci C

ONV

0:45:32,8

3

17

Hirsch Robin

2007

Benjamínci C

KOJ

0:45:34,9

4

14

Knotek Dalimil

2007

Benjamínci C

ONV

0:47:00,8

5

1

Filip Lukáš

2007

Benjamínci C

OLO

0:47:20,5

6

13

Zahradníček Ondřej

2007

Benjamínci C

PRV

0:48:27,9

7

3

Prokeš Antonín

2007

Benjamínci C

KOJ

0:48:57,8

8

24

Havlíček Tomáš

2007

Benjamínci C

KOJ

0:49:13,6

9

10

Klim Martin

2007

Benjamínci C

PRV

0:49:15,5

10

4

Sanetrník David

2007

Benjamínci C

SOS

0:49:57,9

11

7

Knotek Daniel

2007

Benjamínci C

ONV

0:51:13,2

12

5

Zahradník Adam

2007

Benjamínci C

FRM

0:51:24,6

13

8

Uher Jan

2007

Benjamínci C

OLO

0:53:29,6

14

15

Jančík Tomáš

2007

Benjamínci C

PRV

0:57:45,5

15

12

Lőhndorf Jan

2007

Benjamínci C

OLO

1:00:23,3

16

11

Svoboda Josef

2007

Benjamínci C

ONV

1:09:04,9

17

16

Prokop Matěj

2007

Benjamínci C

PRV

1:13:55,2

18

 

JÍZDA Č. 15

K1 | benjamínky B r. 2006 – 6 km

NEDĚLE 10.9.2017

12:05

ČÍSLO

ČERVENÉ

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

17

Losertová Nikol

2006

Benjamínky B

PRV

 

 

18

Obořilová Sabina

2006

Benjamínky B

HRA

 

 

19

Škrabolová Zuzana

2006

Benjamínky B

SOS

0:48:59,2

1

20

Černotská Vendula

2006

Benjamínky B

HRA

0:51:01,9

2

21

 

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 


JÍZDA Č. 16

K1 | benjamínky C r. 2007 – 6 km

NEDĚLE 10.9.2017

12:05

ČÍSLO

MODRÉ

JMÉNO

ROČNÍK

KATEGORIE

ODDÍL

ČAS

POŘADÍ

13

Závrbská Julie

2007

Benjamínky C

PRV

 

 

17

Zendulková Klára

2007

Benjamínky C